V nedeľu o 15:00 nás čaká ťažký zápas v Záblatí

27.03.2014 11:16

30.03.2014  vycestuje mužstvo mužov v 15.kole, 2 triedy sever  za svojiím súperom do Záblatia. Kto si myslí, že nás čaká ľahký zápas, tak si myslí zle, pretože mužstvo Záblatia disponuje dobrým kádrom a hrá futbal, na ktorý sa dá s radosťou pozerať. Presvedčili sme sa o tom aj my v 2. kole 11.8.2013, keď sme na domácom ihrisku privítali Záblatie a nebola to veru prechádzka ružovou záhradou . Aj keď sa zápas skončil v náš prospech 3:1 po góloch Laco T, Balaj R., Honza -  bol zápas do konca vyrovnaný a až v závere sme rozhodli Matúšom Honzom, ktorý stanovil výsledok na 3:1. Súper nám nič nedaroval, a cesta za víťazstvom bola ťažká.

Preto verme, že aj v nedeľu sa to skončí v náš prospech a budeme sa môcť radovať z druhého jarného víťazstva a uspokojíme aj naších náročných divákov predvedenou hrou. Prídte nás povzbudiť v čo najväčšom počte, aby aj v Záblatí počuli, že MY SME LEHOTA

Začiatok zápasu :    15:00

Zraz hráčov:            13:30